Saiklast virutati puid ja Tagaverelt lillepott (2)

Möödunud nädalal läksid Saikla külatee ja Kuressaare mnt ristmiku lähedalt tee äärest, Saaremaa Seppade suure sildi juurest kaduma 3-meetrised männipalgid.

“Läksin neid meetriseks tegema, ja kuram, need hoopis ära kadunud. Läinud!” pahandas puude omanik, Rahula külas elav Jüri Mägi, kes oli need endale küttepuudeks varunud. Tema sõnul oli tuulekuivi puid kokku 6–7 kuupmeetrit. Puud jättis talle kahjutasuks üks metsafirma, kes tema maa pealt metsa tegi ja Jüri sõnul “tee ära soopas”.

Politseisse ei plaani Jüri Mägi küll esialgu pöörduda, aga kavatseb silmad ja kõrvad lahti hoida, kui kellelgi õuel saag vinguma hakkab ja puid peeneks tegema hakatakse. “Tuba endal kütmata ei jää, seda muret küll pole, aga kahju ikka,” ohkas ta. Kes puud virutas, siis oleks Jüri sõnul kena, kui ta need sinna tagasi viiks.

Tagavere külas elav Elle Mäe annab aga Facebookis teada, et 28. või 29. augustil on Tagavere bussipeatusest “jalutama” läinud üks väike puidust lillepott kolme peiulillega.

“Kevadest siiani sai ta silmale rõõmu pakkuda nii möödasõitjatele kui ka neile, kes bussi ootasid,” kirjutab Elle Mäe, lisades, et kui keegi juhtub eksinud lillepotti märkama, võib soovitada tal tagasi koju jalutada. Aga muidugi võib ju olla ka võimalus, et lilled on üle mere rännanud…

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 504 korda, sh täna 1)