Osa Orissaare tänavatest saab peagi pinnatud (4)

Orissaare alevikus on veel tänavaid, millel on kruuskate. Sel aastal pinnatakse osa Koidu tänavast ja lisaks tehakse veel korduspindamist.

“Kruuskattega tänavatel on probleemiks tolm ja pori, alevikuelanik tahab juba ikka kõvakattega tänavat,” ütles Orissaare vallavanem Vello Runthal, kelle sõnul läheb aleviku kruusatänavatest sel aastal veel pindamisele osa Koidu tänavast.

Juba olemasoleva kõvakattega tänavatest tehakse korduspindamist Mäe tänava alguses, Pargi tänaval (lasteaia juures), Võidu tänaval (ausamba juures, Linnumäel, bensiinijaama juures).

Külades on vallavanema sõnul sel aastal pinnatud 1 kilomeeter Tagavere külateed ning sel aastal külateedel rohkem pindamist ei tule. Teistesse küladesse viiakse sel aastal teede parandamiseks Tagavere karjäärist killustikku ja kruusa.

“Järgmisel aastal soovin, et kõvakattega teid tehtaks ka teistes külades, sest ega kõik teederaha ei saa ega pea ainult Orissaare alevikku tulema,” märkis Vello Runthal. “Ma usun, et ka kõik külaelanikud tahavad, et nende külatänav oleks kõvakattega, siis saaks suure vihmaga jalutada nõndamoodi, et ei pea porisse uppuma, ja suvel ei peaks tolmuterrorit kannatama.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 346 korda, sh täna 1)