Ruhnu valitsuses üks inimene vähem (6)

ANDIS AMETI ÜLE: Mõned kuud Ruhnu vallavanemana töötanud Triin Lamp andis teisipäeval ameti üle Jaan Urvetile. Pilt: Priit Kapsta

ANDIS AMETI ÜLE: Mõned kuud Ruhnu vallavanemana töötanud Triin Lamp andis teisipäeval ameti üle Jaan Urvetile. Pilt: Priit Kapsta

Ruhnu vallavolikogu kinnitas üleeile ametisse väikesaare uue valitsuskabineti eesotsas Jaan Urvetiga, milles on ajutiselt üks liige vähem kui endises vallavalitsuses.

Vallavolikogu liige Priit Kapsta ütles, et kuna Ruhnu eelmise vallavalitsuse üks liige uue vallavanema Jaan Urveti alluvuses töötada ei soovinud, oli volikogu sunnitud ajutiselt ametisse kinnitama valitsuse, milles on üks liige vähem.

“Ametist loobus Vilve Ratasepp,” lausus Kapsta. “Miks ta nii käitus, ei oska ma öelda. Igatahes ei soovinud ta Urvetiga koos töötada.”

Ruhnu vallavolikogu istungil pakuti Ratasepa asemele ka uut inimest. Keda konkreetselt, ei olnud Priit Kapsta nõus avalikustama.

“Võin vaid öelda, et kuna uus vallavanem on siin olnud lühikest aega, siis avaldas ta soovi, et peab seda inimest eelnevalt lähemalt tundma õppima,” lisas ta.

Seega võttis Ruhnu vallavolikogu vastu otsuse, et uus vallavalitsus hakkab esialgu töötama väiksemas koosseisus.

“Las see n-ö 100 päeva saab mööda, selle aja jooksul jõuab vallavanem meie pakutud inimesega tutvuda ja kui ta näeb, et koostöö võiks laabuda, lubas Urvet ta heameelega tööle võtta,” rääkis Kapsta.

Ruhnu vallavolikogu seitsmest liikmest oli teisipäeval kohal kuus. Priit Kapsta sõnul puudus vaid Aare Sünter. Kuuest kohalolnust vallavolikogu liikmest hääletas Ruhnu uue vallavalitsuse ametisse kinnitamise poolt viis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 156 korda, sh täna 1)