GOSPA juhid hakkasid teenindajateks

TÖÖ PANEB SILMAD SÄRAMA: Saarte Hääle kaamerasilma ette jäid pühapäeva hommikul (vasakult) raamatupidaja Siiri Liik, hotellijuht Piret Trei ja spaa teenindusjuht Irene Targem. Foto: Sander Ilvest

TÖÖ PANEB SILMAD SÄRAMA: Saarte Hääle kaamerasilma ette jäid pühapäeva hommikul (vasakult) raamatupidaja Siiri Liik, hotellijuht
Piret Trei ja spaa teenindusjuht Irene Targem. Foto: Sander Ilvest

Läinud nädalavahetusel korraldasid GOSPA juhtivad töötajad ühe omamoodi aktsiooni – andsid oma maja hommikusöögiteenindajatele natuke puhkust, tehes töö nende eest ise ära.

Hotellijuht Piret Trei ütles, et aktsioonist võttis osa enamik juhtidest. Nõnda olid peale Pireti enda klientidele hommikusööki ette kandmas müügijuhid Evelin Rauk ja Anneli Kikkas, tellimuste juht Keidi Hoogand, müügiassistent Agnes Pihlas, restorani teenindusjuht Laidi Liiv, spaa teenindusjuht Irene Targem, raamatupidaja Siiri Liik, peakokk Toomas Leedu ja tehniline juht Vadim Belinets. “Juhte jätkus nii saali teenindama kui ka kööki abitöid tegema,” nentis hotelli juht.

Piret Trei märkis, et hotellitöö iseloom nõuab iga päev kõige majas toimuva märkamist, hoolimist, abistamist. Pühapäevane aktsioon oli selleks üks võimalus.

“Tegelikult oli väga värskendav teha oma tavapärasest tööst midagi erinevat, olles sellega oma meeskonnale ja klientidele lähemal,” tõdes Trei, lisades, et nemad juhtidena saavad ju isikliku eeskujuga oma töötajaid inspireerida.

Ta rääkis, et kuigi hotell oli puupüsti täis ja tööd palju, sujus kõik hästi. “Õhkkond oli rahulik ja sõbralik, kõik tegutsesid väga pühendunult,” kinnitas Trei.

Piret Trei kinnitusel pani sel hommikul ikka silma särama küll, kui nõudepesija ja hommikusöögikokk uutes rollides olnud juhtivtöötajatele kiitvaid sõnu jagasid.

Hommikusöögi teenindajaid, kes vaba nädalavahetuse said, oli kokku 12. Hotellijuht sõnas, et nn osakondadevahelist “töövarjundust” on nad teinud ennegi ja teevad ka tulevikus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 490 korda, sh täna 1)