Saarlaste toodang täidab laulu- ja tantsupeoliste kõhtu (1)

See, et laulu- ja tantsupeol osalejatele ikka suppi pakutakse, on kõigile teada. Esmakordselt aga teevad peolistele magustoiduna rõõmu saarlaste tooted. Poolteist aastat tegutsenud Saaremaa Delifood OÜ-le on see tellimus siiani suurim.

“Lassi jogurteid on kokku tellitud üle 50 000 ja kohukesi 46 000,” ütles firma Eesti telgi ja turundusega tegelev Siiri Visnapuu. Lisaks jogurtitele ja kohukestele on pidulised maitsmiseks saanud ka uued mango- ja kiivimaitselised Lassi joogijogurtid.

Tagasiside on olnud äärmiselt positiivne. “Facebooki postitatakse oma pilte lõunasöögist ja meie tooted on ka kenasti peal. Kommentaarides kiidetakse samuti, seda on meeldiv lugeda,” tõdes Visnapuu.

“Eks sellise suure tellimusega sai tööle pandud lisavahetused ja pidi juba varakult planeerima, sest juulikuu on puhkuste aeg, samuti on vaja ka kõik muud hanked täita. Paras väljakutse,” sõnas Visnapuu.

Järgmine suurem üritus, kuhu Saare kaubamärgiga tooted inimesi rõõmustama saadetakse, on järgmisel nädalavahetusel Roostal toimuv Surfilaager.

Kristi Luha

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 407 korda, sh täna 1)