HOROSKOOP

JÄÄR – Peaksid rohkem tähelepanu pöörama oma probleemidele. Kui sa oled neid siiani eitanud, siis nüüd on aeg leida lahendused.
SÕNN – Tänased planeediseisud mõjutavad sind võitlema oma õiguste eest. Tunnetad ebaõiglust.
KAKSIKUD – Sinu mõtted liiguvad täna eriti kiiresti ja sul on raskusi keskendumisega. Samas sobib sulle täna lõbus seltsielu.
VÄHK – Täna võid kergesti solvuda ja oma põikpäisusega teistel inimestel närvi tõeliselt krussi ajada. Proovi lõõgastuda.
LÕVI – Soodne päev oluliste ja sügavate teemade arutamiseks. Sind hakkavad huvitama psühholoogia ja filosoofia.
NEITSI – Oled täna veidi pealiskaudne ja hajevil. Võid oma hooletusest tahtmatult hakkama saada seaduserikkumisega.
KAALUD – Püüad leida inimestega ühist keelt, kuid jää siiski oma põhimõtetele kindlaks, nii hakatakse sinust rohkem lugu pidama.
SKORPION – Võimalik, et saad täna mõne hinnalise kingituse või kutsutakse sind mõnele peenele üritusele. Sind ümbritsevad luksus ja suursugusus.
AMBUR – Tänased planeediseisud võivad sind muuta ülitundlikuks ja emotsionaalselt ebastabiilseks. Kaldud võtma kõike liiga isiklikult ja solvud kergesti.
KALJUKITS – Kipud täna kellegi pahaaimamatut märkust liialt südamesse võtma. Püüa leida oma sisemine enesekindlus ja karasta närve.
VEEVALAJA – Püüa vältida läbimõtlematuid sõnavõtte. Kõike sinu öeldut võidakse peagi hakata sulle nina alla hõõruma. Ole tähelepanelik rahaasjades.
KALAD – Oled täna tavalisest hajameelsem ja tormakam. Võid oma impulsiivse käitumisega põhjustada tõelist segadust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 69 korda, sh täna 1)