Linnavalitsuse pressiesindaja lahkub töölt (1)

Pärast jaanipäeva lahkub omal soovil töölt Kuressaare linnavalitsuse pressiesindaja Liise Kallas, kes esitas vastavasisulise avalduse eelmisel nädalal.

Liise Kallas, kes tegelikult asendas lapsepuhkusele läinud pressiesindajat Kristiina Maripuud tema lapsepuhkuse ajal, ütles, et koostöö linnavalitsuses ei laabunud. ”Poole aastaga ei ole tekkinud valitsuse mõne liikmega loodetud sisulist koostööd, mis muudab tööülesannete täitmise keeruliseks,” ütles Kallas Saarte Häälele.

Kuressaare linnapea Hannes Hanso, kes oli eile pärast nädalast puhkust esimest päeva tööl, ütles Saarte Häälele, et kuulis avaldusest alles nüüd.

Kuna Liise Kallas oli eile tööülesannete tõttu majast väljas ja linnapea ei olnud temaga suhelnud, ei osanud Hanso pressiesindaja lahkumise võimalike põhjuste kohta midagi öelda. Hanso märkis küll, et linnavalitsus tõepoolest eelistab paljuski avalikkusega otsekontakti, vastupidiselt eelmisele linnavalitsusele.

Ka ei osanud ta eile veel öelda seda, et kuna Kristiina Maripuu naaseb oktoobris, kas siis selleks mõneks kuuks uut pressiesindajat üldse otsima hakataksegi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 118 korda, sh täna 1)