Kihelkonna saab esimese tenniseväljaku (2)

Kihelkonna vallas Pidula puhkekülas sai valmis esimene täismõõtmetes tenniseväljak, kus saab lisaks tennisele mängida ka korv-, jalg-, võrk- ja sulgpalli.

OÜ Saarepuhkus juhataja Annika Lii ütles Kadi raadio uudistele, et mitmeotstarbelise väljaku rajamist alustati aasta tagasi ning eeloleval laupäeval on see lõpuks kõigile huvilistele avatud. “Väljaku rajamist alustasime mullu varakevadel soovist propageerida tervislikku ja sportlikku eluviisi, samuti laiendada Loode-Saaremaal aktiivpuhkuse võimalusi,” rääkis Lii.

Väljak ja selle juurde kuuluvad duši- ja tualettruumid on Lii sõnul ehitatud niimoodi, et tulevikus saavad neid kasutada ka ratastoolisportlased. Pidula Forelli selle hooaja ürituste üks eesmärk ongi koguda toetusraha maastikul sõitmiseks sobiva ratastooli soetamiseks.

Raha spordiväljaku rajamiseks tuli omavahenditest ja PRIA toetusest. “Kuna ehituse lõppsumma on meil veel kokku löömata, jään siinkohal vastuse võlgu,” vastas Annika Lii küsimusele väljaku kogumaksumuse kohta.

Tenniseväljak avatakse 31. mail koos Pidula Forelli hooaja avamisega. Tennisetreener Aivi Auga juhendamisel toimub siis näidisrühmatreening lastele. Sellele järgnevad Saaremaa noorte talentide paarismatš ja tennise kiirturniir.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 468 korda, sh täna 1)