Linnavalitsus koondas kolm raamatupidaja ametikohta (3)

Kuressaare linnavalitsus muutis rahandusosakonna struktuuri ja koondas kolm raamatupidaja ametikohta, reaalselt kaotas töö kaks inimest.

“Tulenevalt rahandusosakonna töömahu suurenemisest ja tööülesannete muutumisest ning töö kvaliteedile esitatavatest kõrgematest nõuetest koondatakse kolm raamatupidaja töökohta,” ütles Kuressaare linnavalitsuse pressiesindaja Liise Kallas. Ta selgitas, et nende asemele moodustatakse üks ökonomisti koht ja kaks ökonomist-raamatupidaja töökohta. Nende kolme töötaja leidmiseks kuulutatakse lähiajal välja konkurss.

Linnavolikogu 24. aprilli otsusega nr 13 “Kuressaare Linnavalitsuse struktuuri ja teenistuskohtade koosseisu kinnitamine” muudeti ka rahandusosakonna struktuuri, kuna kohaliku omavalitsuse üksuse finantsjuhtimise seadus sätestab kohalike omavalitsuste raamatupidamisele ja finantsjuhtimisele kõrgendatud nõudmised.

Pressiesindaja sõnul on kohalike omavalitsuse töös oluliselt suurenenud finantsplaneerimise osakaal. Selle aasta teisel poolel lisanduvad rahandusosakonna ülesannete hulka ümberkujundatava sihtasutuse Kuressaare Spordibaasid ja asutatava hallatava asutuse Peremajad raamatupidamine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 983 korda, sh täna 1)