Kuressaare pakub tippsportlastele tasuta treenimisvõimalusi (3)

Linnavalitsus võttis vastu otsuse pakkuda linnale kuuluvaid spordirajatisi tasuta kasutamiseks kõikidele olümpiavõitjatele ning olümpiaalade valitsevatele maailmameistritele.

Abilinnapea Madis Kallase hinnangul on Kuressaare maailmatasemel treeningupaik. “Meil on suur linnastaadion, mille renoveerimine lõpeb juunis, spordikeskus, terviserajad, kergliiklusteed, golfiväljak, tennisehall, suurepärased hotellid ja lõõgastumisvõimalused,” tõi Kallas välja põhjused, miks üha enam sportlasi Kuressaare kui treenimispaiga vastu huvi tunneb.

Ka Eesti üks tunnustatumaid füsioterapeute Lauri Rannama tegutseb just Kuressaares ning seegi on tipptasemel treenijatele oluline argument.

Esimesena on Kuressaare linnavalitsuse pakkumise vastu võtnud praegu Kuressaares treeninglaagris viibiv kõrgushüppe maailmameister Bogdan Bondarenko, kes valmistub järgmiseks teemantliiga etapiks, mis toimub 5. juunil Roomas.

Kallase sõnul valmib peagi ka Kuressaaret kui treeningupaika tutvustav videoklipp, mida spordimaailmas levitada. “Mitmed Eesti pallimängude võistkonnadki on meie võimaluste kohta küsinud. Hea, kui saame kohe liikuvas pildis näidata, mida Kuressaarel pakkuda on,” lausus abilinnapea.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 349 korda, sh täna 1)