Horoskoop

JÄÄR – Tunned suurt igatsust vabaneda oma igapäevakohustustest ning teha midagi uut ja teistsugust. Hea päev reisimiseks ja pidutsemiseks.
SÕNN – Nüüd paraneb sinu meeleolu tunduvalt ning saad jutuotsa peale mõne oma vana tuttavaga, kellega vanu aegu meenutada.
KAKSIKUD – Tunned täna soovi pühendada aega oma kodu ja iseenda jaoks. Hea aeg remonditööde lõpetamiseks, koristamiseks ja perega suhtlemiseks.
VÄHK – Täna võib juhtuda, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada või lihtsalt sinu saavutusi oma arvele kirjutada.
LÕVI – Võimalik, et kohtad isikut, kes püüab sind ja su kaaslasi õpetada, arvates, et täidab suurt missiooni.
NEITSI – Täna valitsevad pealiskaudsed meeleolud. Kipud kergekäeliselt lubadusi andma ning raha raiskama.
KAALUD – Võimalik, et kohtud täna ootamatult vanade sõpradega ning otsustate üheskoos midagi ette võtta.
SKORPION – Peaksid leidma mooduse, kuidas pingeid maandada. Võivad tekkida terviseprobleemid. Ole ettevaatlik liikluses.
AMBUR – Täna tunned ääretult tugevat vabaduseiha ning oled valmis ületama piire, mida sa tavaliselt ei puutuks.
KALJUKITS – Tänane päev on soodne aktiivseks mõttetööks ja filosoofilisteks vestlusteks. Võimalik inspiratsioonipuhang kirjutamise vallas. Avalduvad varjatud anded.
VEEVALAJA – Täna on soovitatav olla rohkem omaette ning tegeleda endaga. Väldi isikuid, kes püüavad sind iga hinna eest mõjutada.
KALAD – Püüad olla ratsionaalne ja praktiline. Ära võta endale liigseid ülesandeid, mis nõuavad palju energiat. Hea päev tegeleda vaimsete asjadega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 71 korda, sh täna 1)