Horoskoop

JÄÄR – Täna võivad sul probleemid tekkida tahtejõuga. Kipud liiga kergesti loobuma oma unistustest, kuid arvesta, et väiksed takistused käivad asja juurde!
SÕNN – Suudad praegu olla erakordselt ettenägelik ja mõelda realistlikult. Hea aeg tulevikuplaanide tegemiseks.
KAKSIKUD – Täna on hea päev tegeleda füüsilist jõudu vajavate asjadega. Sinna alla võib kuuluda ka remont või koristustööd.
VÄHK – Tänased meeleolud viivad sind unistustesse. Saad jõudu oma loomingust ja lähedastest suhetest sõpradega.
LÕVI – Nüüd on sinu jaoks soodne aeg, mil saad vastavalt oma teenetele ka väärilise tähelepanu ning heakskiidu.
NEITSI – Energiapuudulikkus, pingeline töö ja stress. Tunned ennast justkui mõõgaga, kuid ilma kilbita.
KAALUD – Sulle läheb täna tavalisest rohkem korda see, mida teised sinu saavutustest arvavad. Püüad iga hinna eest kiitust ja tunnustust välja meelitada.
SKORPION – Täna võib su tervis ootamatult halveneda. Püüa vältida stressi tekitavaid olukordi. Hea aeg dieedi alustamiseks.
AMBUR – Täna sujuvad kõige paremini eelkõige need tegevused, mis nõuavad sinult oskust olla iseseisev ning otsustusvõimeline. Suhetes kipud domineerima.
KALJUKITS – Tänased seisud annavad kehale füüsilist jõudu ja liikuvust ning hingele optimismi. Püüa vältida liialdusi, eriti neid, mis seotud toiduga.
VEEVALAJA – Oskad täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab sinu suhetesse usaldatavust.
KALAD – Võimalikud takistused plaanide täideviimisel. Lase asjadel minna loomulikku rada ja ära hakka ebaõnnestumiste korral iga hinna eest rabelema.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)