Grand Rose on nüüd atesteeritud ravispaa (2)

Eesti kaheksa ravispaa seas sai viieaastase kvaliteeditunnistuse Grand Rose`i spaahotell Kuressaares.

Kui seitse ravispaad uuendasid oma järgutunnistust, siis Grand Rose`i spaa sai tunnistuse esmataotlejana.

“Lisaks sellele, et Grand Rose on tuntud kui wellness- ehk heaoluspaa, pakume teenuseid sellele sihtgrupile, kelle puhkuse eesmärk on eelkõige ravi,“ ütles Grand Rose`i müügi- ja teenindusjuht Mario Sau.

Tema sõnul on võimalused raviteenuste osutamiseks Grand Rose`i spaahotellis olnud olemas juba ammu. “Atesteerimise otsustasime teha selleks, et luua kindlustunnet välisturistide hulgas.” Sau sõnul on klientidele tagatud nõuetele vastavad raviteenused, näiteks aparaatne ravi (magnetravi, elektriravi, laserravi, ultraheli), personaalsed arstivastuvõtud, soojaravi (osokeriit-parafiin), veeravi, ravimassaažid, mudamähised ning erinevad terviseuuringud ja diagnostika.

“Kuressaares oleme Kuressaare Sanatooriumiga konkureeriv ravispaa, kuid selle vahega, et oleme ka ametlikult tunnustatud,” lausus Sau. “Muidugi on teenindusettevõtetel alati eesmärk pakkuda oma teenuseid paremal tasemel kui konkurendid seda teevad.”

Kuigi Grand Rose on tunnustatud kui ravispaa, jäävad paralleelselt ka heaoluteenused, kinnitas Sau. “Klientide jaoks on atesteerimine garantiiks, et pakutavad raviteenused on kaasaegsel tasemel ning mitmekülgse valikuga,” lisas ta.

ASi Kuressaare Sanatoorium müügi- ja turundusjuhi Villi Pihli sõnul on ka raviteenuseid pakkuval Kuressaare Sanatooriumil kavas spaaliidult kvaliteeditunnistust taotleda.

Küsimusele, kas nüüd, mil Grand Rose on atesteeritud ravispaa, peab Kuressaare Sanatoorium Grand Rose`i oma konkurendiks, vastas Pihl: “Grand Rose on ju nii väike.”

Spaaliidu algatusel loodud järgusüsteem on mõeldud ravispaadele, spaahotellidele ja heaoluspaadele, et kliendil oleks parem arusaam turul tegutsevate spaade pakutavatest teenustest ja nende kvaliteedist.

Ravispaade puhul hinnatakse protseduuride ja hoolitsuste hulka ning spaateenuste valikut, nt ravivõimlemise võimalusi nii saalis kui basseinis. Ravispaas peab olema vähemalt kolm eri tüüpi sauna ja piisava suurusega basseini. Samuti peab personal vastama teatavatele kriteeriumitele ning omama vastavat kvalifikatsiooni näiteks erivajadustega patsientide teenindamisel. Lisaks ravispaa järgunõuetele peavad olema täidetud ka hotellidele kehtestatud tingimused.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 878 korda, sh täna 1)