Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et sind hakkavad täna kimbutama hirmud ja kahtlused oma tervise pärast. Püüa siiski rahuneda.
SÕNN – Oled täna intellektuaalselt võimekas ja leidlik. Võid nii mõnelegi probleemile ootamatult lahenduse leida, kui pingutad.
KAKSIKUD – Täna tekib sul võimalus rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktikas. Soodne päev uuteks kogemusteks.
VÄHK – Tänased planeediseisud avaldavad sulle soodsat mõju. Seda eriti juhul, kui püüad teisi inimesi aidata või teed midagi muud omakasupüüdmatut.
LÕVI – Kui oled avatud ja otsid uusi võimalusi, saad täna jõudu ja inspiratsiooni otse kosmosest. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
NEITSI – Otsid täna lahendust mingile väga isiklikule probleemile. Kui teed seda liiga emotsionaalselt, võib see sul pea valutama panna.
KAALUD – Täna on sul tavalisest raskem oma emotsioone väljendada. Kipud ebameeldivaid tundeid oma sisemusse suruma, kuid see tekitab stressi.
SKORPION – Mõtled täna tagasi minevikule ja oled üsna nostalgilises meeleolus. Hea aeg vanu fotoalbumeid lehitseda.
AMBUR – Pööra täna erilist tähelepanu korrektsusele. Mõni pealtnäha tühine näpuviga võib sulle hiljem kalliks maksma minna.
KALJUKITS – Suudad asju näha selgema pilguga kui tavaliselt. Avastad, et oled juba pikka aega kellegi suhtes ülekohtuselt käitunud.
VEEVALAJA – Suhted kaaslastega on täna usalduslikud. Võimalik, et keegi vajab sinu abi ja kaastunnet. Aidates teisi, aitad ka ennast!
KALAD – Oled meeldivalt enesekindel ja suudad ka pingelisemates olukordades rahulikuks jääda. Mõjud oma kaaslastele targa ja elukogenuna.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)