Reede õhtul kogunesid tänavused Saare maakonna gümnaasiumide lõpetajad Kuressaare kuursaali, et ühele poole saada traditsioonilise abiturientide balliga.
(Vaadatud 3 765 korda, sh täna 1)
Reede õhtul kogunesid tänavused Saare maakonna gümnaasiumide lõpetajad Kuressaare kuursaali, et ühele poole saada traditsioonilise abiturientide balliga.
Lausa valus on vaadata mõnede noorte neidude riietust!
Mu meelest peaks ballil pikka õhtukleiti kandma, seda pidu piltide põhjal küll balliks ei nimetaks. Selles eas noored neidised saaksid pika kleidi õmblemisega isegi hakkama. Ka soenguga võiks sel puhul veidi rohkem vaeva näha, kuigi mõnel neiul olid juuksed kenasti säetud.
Mis kolepiltide paraad?? Kõigepealt on paljude piltide taustaks WC-sse juhatav silt, siis kamp peadeta inimesi ja no tõepoolest ei saa aru, mis puhul on juttu ballist? Riietusest seda küll aru ei saa. Ja ma ei ole vana inimene, nagu keegi äkki arvaks, et pritsib jälle sappi siin mingi vanur! Tehke lastele esmalt selgeks, mis asi on ball, juhatage nad riidesse ja siis rääkige ja pildistage balli!
Neh, pole häda ju midagi, kõigil pead otsas, kenad noored inimesed. Aga, jah, et see klaasidega tervitamine just wc-sse juhatava sildi all pidi toimuma :)
Ja ehk oleks võinud ju tõesti nimetada selle balli Wikmani poiste Benno eeskujul “abituriendikeste biizikeseks peoks” mitte balliks.
Ballist on asi kaugel. Tundub, et need sherrihill-tüüpi vahukooretordi-kleidid on lõpuks Saaremaale ka jõudnud. Juhhei!
Eks see on iga ühe enda otsustada, kas ballile passib või mitte (aus vastus: kindlasti mitte).
Kulla noored, kus on teie kaunis kehahoiak? Kas tänapäeval koolis ei võiks sellele tähelepanu pöörata?
Kui maavanema ja linnapea vastuvõtul elukogenud inimesed riietuvad mittevastavalt ja näevad närused välja, miks siis nendelt nooretelt nii palju oodatakse. Ilusad noored inimesed, tuult tiibadesse…
Ma ka ei sa aru, et kirjaoskajal inimesel puudub elementaarne oskus onlines fotosid vaadata. Tee fotol klõps ja on pead ja kõik muu. Enne vingumist tasuks peeglisse vaadata.
Pisiasjad on ääretult tähtsad. Suured asjad algavad just siit. See on nii isegi rahvuste puhul.
No anke andeks – klaaside kokku löömine WC sildi all. Eetika hinne 2. Järgm. aastal paremini.
P.S.Iseenesest nagu poleks mainimist väärt, aga inimesed, kes kannavad söögi lauas või kirikus mütsi peas, on rohkem seotud kõiksugu jamadega. Siit algab või kaob austus leiva, maa ja rahva vastu. Elukartus.