Horoskoop

JÄÄR – Tükid täna lausa vägisi lavale, ihaldades kõrvulukustavat aplausi ja loorberipärga. Tagasihoidlikkus on sinu jaoks täiesti võõras mõiste.
SÕNN – Täna tabab sind ülemuste soosing, nii et pane juba hommikul uus kostüüm selga, et esinduslik välja näha.
KAKSIKUD – Ära kuluta raha portselanelevantidele ja tuulekelladele. Hoia rahakotirauad koomal.
VÄHK – Sinu head tuju ja optimismi ei suuda täna kõigutada ka nn sõprade sigadused. Võimalusel maksa neile sama rahaga tagasi.
LÕVI – Täna võid saada häid pakkumisi, teenimaks täiendavat sissetulekut. Teenitud raha eest osta endale suusad, sest tali võib tagasi tulla.
NEITSI – Nüüd ootavad sind rasked katsumused. Sa ei suuda otsusele jõuda, millised aksessuaarid sobivad sinu uue kevadkostüümiga kõige paremini.
KAALUD – Täna on hea päev mõtlemiseks, püüa end sellise tegevusega harjutada, vahel võib sellest isegi tulu tõusta.
SKORPION – Püüa täna vältida uute projektide ja ettevõtmistega alustamist. Nagunii ei tule sul sellest midagi välja, vaata parem telekat.
AMBUR – Kui oled loominguline inimene, siis on täna just sinu päev. Kõik ju ootavad sinult uut luulekogu, nii et asu aga värsse treima.
KALJUKITS – Võimalik, et sul on soov täna kõigele käega lüüa. Võta end siiski kokku ja asu parem maailma parandama, mis sest, et see sul kõige paremini välja ei kuku.
VEEVALAJA – Täna on sul raskusi, et kiire elutempoga sammu pidada. Hakatuseks võid hommikul bussist maha jääda.
KALAD – Kui kardad täna mõnele inimesele läheneda, siis suru oma hirmud alla ja astu talle julgelt vastu. Pea meeles, et jänes šampust ei joo!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)