Ants Haavli KSA silmakeskus avas Rootsis filiaali (2)

Saaremaalt pärit hinnatud silmakirurgile Ants Haavlile kuuluval KSA silmakeskusel läheb väga hästi. Silmakeskusel on praeguseks koguni neli filiaali – Tallinnas ja Tartus ning Helsingis ja Stockholmis. Kõige uuem filiaal avatigi eelmisel nädalal Stockholmi kesklinnas.

KSA silmakeskuse marketingi koordinaator Getter Orusalu ütles, et keskuse eesmärk on muuta klientide elu mugavamaks ning just see on ka Rootsi filiaali eesmärk. Enam ei pea rootslased ja Rootsis elavad eestlased operatsioonieelseteks uuringuteks ja selle järgseks kontrolliks sõitma Eesti filiaalidesse, vaid võivad seda teha kodule lähemal.

“Ehk siis Stockholmis, Helsingis ja Tartus teeme me silmauuringuid ja järelkontrolli, operatsiooniprotseduure teeme aga Tallinna filiaalis,” selgitas Orusalu.

KSA-s käib kliente üle maailma. Kõige kaugemad on tulnud Aasiast ja Ameerikast.

“Oleme rõõmsad, et nad tulevad meie juurde oma prillidest ja lühinägelikkusest vabanema. Järelikult on tehtud tööd ja kuuldud kogemused olnud head,” arvas Orusalu. Ka Rootsist on KSA-s juba varemgi kliente käinud, kuid reedel tulid Tallinna operatsioonile esimesed Rootsi filiaalist saadetud kliendid.

“Neid oli kokku kuus ning nad kõik olid väga vahvad inimesed,” tunnistas Orusalu, avaldades lootust, et nüüd, mil Rootsi filiaal on avatud, tiheneb koostöö rootslastega veelgi.

Saarlasigi käib KSA-s jätkuvalt üsna palju. “Rõõm on tõdeda, et saarlased usaldavad meid ning kui nad on otsustanud prillidest vabaneda, siis tehakse seda KSA silmakeskuses,” märkis Getter Orusalu.

Ta märkis, et isegi kui inimene pole veel otsustanud, kas ta soovib prillidest vabanemiseks lasta oma silmi opereerida, võib ta siiski julgelt eeluuringutele tulla. Põhjalike uuringutega saab kindlaks määrata, kas see protseduur sobib inimesele ja milline on just temale sobivaim lahendus. Uuringutele tulemine ei kohusta millekski, kuid annab piisava ülevaate ja teavet võimalikest lahendustest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 194 korda, sh täna 1)