Valdade ja linna esindajad võtsid mõõtu spordis (3)

Reedel toimus Leisi keskkoolis Saaremaa valdade spordiliidu omavalitsuste spordipäev, millest võtsid osa kümne omavalitsuse esindajad.

Võisteldi mitmel alal. Võrkpalli võitis Valjala võistkond, teiseks jäi Kärla ja kolmandale kohale platseerus Kuressaare linnavalitsus. Neljandaks tuli Leisi ning 5.–6. kohta jagasid Kaarma ja Pihtla võistkond.

Teateujumises (4x 25 meetrit) saavutas esikoha Leisi (Elve Rozenkron, Tõnu Erin, Ahto Saar, Andres Jalakas) ajaga 1.13,6, teiseks tuli Valjala (Tiina Orav, Kert Kreem, Toomas Tänav) ja kolmandaks linnavalitsuse võistkond (Hannes Hanso, Simmo Kikas, Maarika Saks, Madis Kallas). Neile järgnesid Kaarma, Kärla ja Pihtla.

Korvpalli vabaviske teatevõistluses saavutas parima tulemuse Kuressaare linnavalitsus, teiseks tuli Leisi ning kolmandaks Lümanda.

Veel võisteldi võimlemisrõngaga teatevõistluses, ragistati ajusid viktoriinil, tõsteti sangpommi ja prooviti täpsust nooleviskes. Parimaid autasustati diplomite ja medalitega.

Saaremaa valdade spordiliidu juhi Krista Riigi sõnul oli väga tore päev, kus osales ligi sada inimest. “Selle päeva eesmärk on kolleegidega kohtuda ja mõõtu võtta spordivaldkonnas,” ütles Riik, lisades, et kõige suurema võistkonnaga osales Pihtla vald.

Spordipäevast võtsid osa Kuressaare linnavalitsus ning Salme, Valjala, Pöide, Leisi, Pihtla, Mustjala, Lümanda, Kärla ja Kaarma vallavalitsus. Omavalitsuste spordipäev sai Kalev Küti eestvedamisel alguse Muhust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 409 korda, sh täna 1)