Horoskoop

JÄÄR – Täna võid sa käituda üsna jäigalt, näidates end tõelise moraalijüngrina. Püüa oma kaaslaste vastu siiski leebem olla.
SÕNN – Oled täna ootamatult avatud ja emotsionaalne. Hea päev kaaslastele oma tunnete avaldamiseks.
KAKSIKUD – Tuliste ja kirglike meeleoludega päev. Puutud kokku kas poliitiliste probleemidega või siis vastassugupoole esindajaga, kellega võib suhe areneda.
VÄHK – Suudad nüüd ületada piire, mis sind tavaliselt kammitsevad ja ahistavad. Tänu oma vabale käitumisele leiad uusi tuttavaid.
LÕVI – Sinu meeleolu võib täna nukravõitu olla. Kipud end alahindama ja tunned end teiste märkustest riivatuna.
NEITSI – Oled täna positiivselt meelestatud kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad oma kaaslastelt ettepanekuid, mis elu huvitavamaks teeksid.
KAALUD – Tänane päev toob su ellu ilusaid elamusi ja positiivseid inimesi. Oled läbinisti helges meeleolus.
SKORPION – Võid tunnetada eneses vastuolu. Osaliselt soovid end lõdvaks lasta ja pidutseda, teisalt oled enese vastu liiga range.
AMBUR – Oled täna äärmiselt seltskondlik, kuid samas kipud kõigega veidi liialdama. Sinu taktitundetud kommentaarid võivad nii mõndagi inimest ärritada.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud annavad sulle erakordse mõtlemisvõime. Suudad näha teistest kaugemale.
VEEVALAJA – Hoiad täna inimestega distantsi. Privaatsuse puudumine võib tekitada psühholoogilisi probleeme ja viha ümbritsevate vastu.
KALAD – Täna võivad su suhted võimukandjatega päris teravaks minna. Sinu õiglustaju on tavalisest tugevam ja sa julged seda ka välja näidata.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)