Horoskoop

JÄÄR – Täna tunned, et info liigub sinust justnagu mööda. Oled valmis tegutsema, kuid kaaslased kipuvad alt ära hüppama.
SÕNN – Sinu käitumine ja meeleolud on täna ettearvamatud. Oled ka iseendale mõistatuseks, kuna sul on raske oma soove mõista.
KAKSIKUD – Ootad täna rohkem kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see sinu sisemisest ebakindlusest.
VÄHK – Jätad täna oma kaaslastele tavalisest rohkem hingamisruumi ja ootad, et ka sinuga oldaks mõistvam.
LÕVI – Oled täna seltsivam kui tavaliselt ja nõus kuulda võtma teiste inimeste soovitusi. Võimalik, et saad midagi väga olulist teada.
NEITSI – Täna võib sulle ootamatult sülle sadada mõni lisateenimise võimalus. Hea aeg investeerimiseks ja kinnisvaratehinguteks.
KAALUD – Kulutad täna rohkem söögi-joogi ja meelelahutuse peale. Otsid lõbusat seltskonda, kus ei pea mõtlema töömuredele.
SKORPION – Sinu ideede ja arvamustega arvestatakse täna rohkem. Soodne aeg intellektuaalset laadi suhtluseks, õppimiseks ja enesearendamiseks.
AMBUR – Võid tunda väsimust ning puutuda kokku majanduslike ja juriidiliste probleemidega. Ära astu võitlusse üksi.
KALJUKITS – Kipud täna oma probleemidele lähenema suure ringiga selle asemel, et otsida lahendust siitsamast. Püüa vastus leida, usaldades oma intuitsiooni.
VEEVALAJA – Võimalik, et keegi püüab sinus kaastunnet äratada, kuid pöörab järgmisel hetkel sulle ise halastamatult selja.
KALAD – Täna uuenevad võimalused koostöö tegemiseks. Hea aeg uute projektidega alustamiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)