Ka Saaremaa head teenindajad saavad kiita (23)

Kodulehel heateenindus.ee, kus kutsutakse kiitma teenindust ja teenindajat, on Saaremaal kogetu kohta tehtud sadakond postitust.

Nii kiidetakse rohkem kui ühel korral Maxima kaupluse teenindajaid. Virve Kaiste kohta on kirjutatud: “Alati viisakas, tähelepanelik ja sõbralik ostjate suhtes”, Reelika Mäge tunnustatakse “väga meeldiva ja toreda teeninduse eest”.

Korduvalt on esile tõstetud ka Ferrumi kaubamajas asuvat Rahva Raamatu poodi ja sealseid töötajaid: “meeldiv, abivalmis ja mis oluline, mitte pealekäiv klienditeenindaja”; “suurepärane klienditeenindaja”; “alati rõõmus ja sõbralik”; “oskab müüa ja leiab alati toote üles”; “naeratav, abivalmis ja rõõmsameelne”.

Ohtralt saab kiita Saare Selveris töötav Hiie Iljas kui “alati klientide suhtes tähelepanelik, kiire, abivalmis ja heatujuline”. Veel on tema kohta kirjutatud: “Väga lahke ja sõbralik. Ei ole kunagi näinud teda morni näoga” ning “Superhea teenindus alati! Viisakus ning naeratus on 200% alati olemas!”.

Kiita saavad ka Tele2 Kuressaare esinduse teenindajad. “Viimase kuu jooksul on seal korduvalt tulnud paketti vahetamas käia, ka osa pereliikmete välismaale minekuga seoses nõu küsimas,” kirjutab üks tunnustaja. “On olnud väga tore ja sõbralik teenindus ja olen saanud väga palju kasulikku infot, soovitusi ja nõuandeid, mida poleks küsidagi osanud.”

Veel on esile tõstetud näiteks Liina Vihtlat K-rauta Kuressaare kauplusest – “Viisakas, tähelepanelik ja sõbralik klientide suhtes” – ja Helle Koitu Auriga keskuses asuvast Juku mänguasjakeskusest, kelle kohta kirjutatakse: “Meeldiv ja asjalik teenindaja, kes pakkus lahendusi kaubavaliku raames, mitte ei olnud pealetükkiv.”

Märka head teenindust!

Kuna märts on kuulutatud hea teeninduse kuuks, kutsume teid, lugejad, märkama head teenindust ning meie maakonna headest teenindajatest ja neist kohtadest, kus olete hea teeninduse osaliseks saanud, ka Saarte Häälele teada andma. Kiidetute nimed avaldame Saarte Hääles aprilli algul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 833 korda, sh täna 1)