Kuhu minna

LAUPÄEV, 22. märts

SPORT
Valla lahtised meistrivõistlused lauatennises Lümanda kultuurimajas. Kell 10 algab meeste ja naiste üksikmäng. Kell 15 alustavad rahvaliiga ja noored (sünd 2000 ja nooremad), nii poisid kui tüdrukud. Info tel 53 443 956 (Urve Vakker).

Kuressaare linna tervisespordisarja “Liikudes tervemaks” IX etapp –Jooks kevadesse kell 12 Loode tammikus. Distantsid: 2,5 km naistele, noortele, lastele ja kõikidele matkajatele; 5 km meestele.

Saaremaa MV meeste korvpallis 2014, poolfinaal: BC Käsa vs. Tesman kell 17 Kuressaare spordikeskuses.

Saare maakonna meistrivõistlused karates kell 10 Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumis (Garnisoni 16).

Saaremaa meistrivõistlused meeste võrkpallis Kuressaare gümnaasiumis: kell 11 Saaremaa Spordikool vs. Javicar; kell 12.45 Silveston vs. Kaarma; kell 14.15 Javicar vs. Siimu Auto.

Seenioride võrkpalliturniir Kuressaare spordikeskuse karikatele kell 11 Kuressaare spordikeskuses.

Leisi valla lahtised meistrivõistlused ujumises algusega kell 11 Leisi keskkooli ujulas.

ÜRITUS
Ülesaaremaaline käsitööpäev kell 11 Orissaares Pritsukas.

Veeohutus- ja ujumispäev “Veega sõber” kell 12 Rüütli spaahotellis. Esimest korda tutvustatakse Skandinaavia eeskujul kasutusele võetud ujumisõpet motiveerivat märgikontseptsiooni. Lisaks korraldab päästeamet nii märjad kui kuivad veeohutuse töötoad, kus osalejatele tutvustatakse esmaseid veeohutuse reegleid, vetelpäästevahendeid ja päästevõtteid.

TANTS
Ansambel TV5 Kapteni kõrtsis.

DJ Sander Loel Kodulinna lokaalis.

Naistekas – lõpupidu klubis Diva. DJ Sven Arusoo.

Ansambel Qvalda Mönusas Villemis.

PÜHAPÄEV, 23.märts

SPORT
Saaremaa MV meeste võrkpallis Kuressaare spordikeskuses: kell 10 Javicar vs. Kaarma; kell 11.45 Silveston vs. Siimu Auto; kell 13.15 Saaremaa Spordikool vs. Kaarma; kell 15 Silveston vs. Javicar.

Maakonna kiirmale meistrivõistluste viimane osavõistlus kl 10 Kuressaare spordikeskuses.

KINO
“Me oleme parimad” kell 16 kinos Diva.

TEATER
Sepo Seemani monokomöödia “Eesti mees ja tema naine” kell 18 Kuressaare linnateatris. Tegemist on omamoodi jätkuga Seemani eelmisele monoetendusele “Eesti mees ja tema poeg”, mille autor oli Peep Pedmanson. Seekord on tükk kirjutatud kahasse lavastaja Tiit Paluga ning see keskendub Eesti mehe ja naise suhetele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 135 korda, sh täna 1)