Hakkaja naine takistas purjus juhil autoga sõitmast (6)

15. märtsil helistas Lümanda vallast politseile naine, kes teatas võimalikust joobes juhist. Natuke hiljem märkas ta sama autot Kihelkonnal, sai purjus juhilt autovõtmed kätte ja võttis uuesti politseiga ühendust.

Lääne politseiprefektuuri teatel andis Lümanda vallast politseile helistanud naine teada joobekahtlusega juhist, kes seltskonnaga sõitma läks. Kuna ta ise sõitis edasi Kihelkonnale ning sinna jõudes nägi sama autot ja seltskonda kaupluse ees, andis ta sellestki politseile teada.

Naisel õnnestus kätte saada ka auto võtmed ning edasist sõitmist sel moel takistada. Peagi saabus politseipatrull ning naine andis auto võtme politseile üle.

Politsei toimetas kolm meest politseijaoskonda kainenema ning nende suhtes alustati väärteomenetlus.

Kuressaare konstaablijaoskonna piirkonnavanem Aare Allik peab sellist käitumist ja otsustavat sekkumist kõigile eeskujuks seadmise vääriliseks.

“Märkamine ja hoolimine on need, mis muudavad meie elu turvalisemaks. Kui alati ei ole võimalik ise sekkuda, siis tuleks vääriti ja üldist turvatunnet häirivast käitumisest politseile teada anda. Politsei on vaprale saarlannale väga tänulik, sest tema sekkumiseta oleks võinud sõidu jätkamisel ettearvamatud tagajärjed olla,” lisab Allik.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 440 korda, sh täna 1)