Horoskoop

JÄÄR – Täna võid sa valesid ekslikult tõe pähe võtta ja lasta end ära kasutada. Ära lase võõrastel inimestel end mõjutada.
SÕNN – Sul on oht sattuda illusioonide mõju alla ja teha seetõttu rumalaid otsuseid. Väldi finantstehinguid.
KAKSIKUD – Oled täna äärmiselt hajameelne ja unistavas meeleolus. Püüa vältida ametlikke asjaajamisi.
VÄHK – Ootad täna oma kaaslastelt rohkem tähelepanu ja imetlust. Võimalik, et tunned end teistest tähtsama ja olulisemana.
LÕVI – Võid tunda täna tugevat soovi pühenduda vaid loomingule. Hea päev oma ideede ja seni teostamata plaanide realiseerimiseks.
NEITSI – Püüa jõuda arusaamisele, mida sa tegelikult tahad. Väldi asjatut rabelemist selle nimel, et näidata end teistele tubli ja konkurentsivõimelisena.
KAALUD – Sinu käitumisviis ja mõtted on vastuolulised. Seetõttu ei saa sinu kaaslased sust aru. Ebasoodne päev reisimiseks.
SKORPION – Võid täna olla halvas tujus, depressioonis ja tujukas. Püüa siiski see päev üle elada. Palu abi mõnelt healt sõbralt.
AMBUR – Oled täna veidi kinnine ja kõige uue suhtes skeptiline. Võimalik, et pead suhtlema vanemate inimestega.
KALJUKITS – Oled täna tavalisest kergeusklikum ja naiivsem. Sinu ellusuhtumine on üsna optimistlik ning tunned rõõmu ka väikestest ja lihtsatest asjadest.
VEEVALAJA – Täna on hea päev perekondlikeks ettevõtmisteks. Huvitud eksootilistest roogadest ja mõnusast äraolemisest. Tööasjad jäävad tahaplaanile.
KALAD – Täna avanevad sulle uued ootamatud võimalused. Igasugused piirangud on kadunud. Hea aeg eneseteostuseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 152 korda, sh täna 1)