Pöide vald kutsub talgutele

Pöide vallavalitsus korraldab märtsi lõpus Kahutsi maalinna korrastamiseks talgud. Plaanis on nõlvadelt võsa maha võtta ja põletada ning praht ära koristada.

“Teeme maalinna korda oma esivanemate austamiseks ja tulevase kontserdipaiga ettevalmistamiseks,” seisab talguüleskutses. Viimati puhastati nõlvad võsast talgute korras 2005. aastal. Nüüdseks on need aga taas võssa kasvanud. Vaid enne jaanipäeva on idapoolselt sisenõlvalt osaliselt võsa lõigatud ja nõgeseid niidetud.

Talgupäeval on plaanis süüdata ka suur lõke, et tähistada Suure Lennu kaart ehk president Lennart Meri 85. sünniaastapäeva ja Kaali meteoriidi maalinna kohalt ülelendamist 4000 aastat tagasi.

Talgupäev toimub 29. märtsil, kogunetakse kl 9 maalinnal. Selleks et end nõlvadel kindlalt tunda, soovitavad korraldajad jalga panna tihedad ja haakuva tallaga saapad.

Osalemiseks palutakse registreeruda aga hiljemalt 28. märtsiks kl 9. Aktiivsemad inimesed on Maire Kääridi sõnul end juba kirja pannud. Registreerida saab tel 45 21 172 või e-meilil maire.kaarid@poidevald.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 294 korda, sh täna 1)