Horoskoop

JÄÄR – Tänased planeediseisud muudavad sind väga hoolikaks kõikvõimalikes paberlikes asjaajamistes ja rahaasjades.
SÕNN – Püüa täna käituda võimalikult tagasihoidlikult, kuid samas hoia silmad-kõrvad lahti. Ole valmis muutusteks!
KAKSIKUD – Hoiad täna meelsamini madalat profiili ja jääd vaatleja rolli. Samuti oled sa täna hea kuulaja. Aktiivne sekkumine on välistatud.
VÄHK – Avastad täna ootamatult, et su kaaslased pole nii usaldusväärsed, kui arvasid. Võimalik, et muutud veidi paranoiliseks.
LÕVI – Idealiseerid täna rohkem kui tavaliselt inimest, kelle vastu oled juba pikka aega romantilisi tundeid tundnud.
NEITSI – Oled täna veidi rahutu ega mõista, miks see nii on. Püüa üle vaadata oma elustiil ja mõtle, kas oled sellega ikka rahul.
KAALUD – Täna aktiviseerub kõik, mis on seotud seksuaalsuse, romantika ja armumisega. Kui sul pole kallimat, võid ta täna leida.
SKORPION – Täna on hea päev lõpetada pooleli jäänud asju ja klaarida ebaselgeid suhteid. Võimalik, et tunda annavad sinu tervise nõrgad kohad.
AMBUR – Jagad kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid sul on raske siduda end kindla partneriga ja kipud jääma pealiskaudseks.
KALJUKITS – Täna aktiviseeruvad energiad, mille olemasolust sul aimugi polnud. Ole valmis üllatusteks ja ootamatuteks väljasõitudeks.
VEEVALAJA – Sinu mõistus on täna tavalisest aktiivsem. Otsid vestluspartnereid, kellega saaksid rääkida filosoofilistel teemadel.
KALAD – Äritegevuses on sul õnnelik päev. Kuid ei ole otstarbekas alustada uusi ettevõtmisi, asuda uuele töökohale jne.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)