Lühidalt spordist

FC Kuressaare kaotas

FC Kuressaare jättis Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas oma võimalused kasutamata. Tallinna Levadia II aga skooris ja tulemuseks oli FC Kuressaare 0 : 4 kaotus.

Aksalu Soome karikafinaalis

Mihkel Aksalu aitas Seinäjoki JK Soome liigakarikas finaali, hoides mängus suure Helsinki JK vastu puuri puhtana. Väravatevaeses kohtumises jäi ainsaks tabamuseks SJK leegionäri Josue Curraisi pommlöök 40 meetrilt teise poolaja alguses. Väravasuul seisnud Mihkel Aksalu kindlustas, et nimekad vastased kuivale jääksid.

Orissaare Rock püsib konkurentsis

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teise liiga play-off’is kaotas Orissaare Rock teisipäeval Postimehele 50 : 59, kuid võitis reedel koduväljakul 80 : 64 ja edasipääseja selgitab nüüd kolmas mäng.

Kaarma võitis Muhu karika

Viiendat korda tuli Muhu võrkpallimeistriks Kaarma meeskond, olles otsustavas kohtumises Valjalast 2 : 0 üle. Meeskonnad reastusid alljärgnevalt: 1. Kaarma (parim mängija Hannes Sepp); 2. Valjala (parim mängija Imre Kald); 3. STÜ (parim mängija Meelis Vill-saar); 4. SK Muhu/Moekasti (parim mängija Sander Savi); 5. Orissaare (parim mängija Margo Karu); 6. LVKV (parim mängija Ain Ojala).

Saaremaa JK aameraaS-i noored teised

Haapsalus Weidemanni spordihoones toimunud noorte saalijalgpalliturniiril saavutas Saaremaa JK aameraaS kõrge teise koha.
Esimeses mängus võideti Rakvere Tsempionit 3 : 0, teises Läänemaa II võistkonda 4 : 2 (võistkonnas mängisid vanemad poisid), kolmandas Tallinna Levadiat 6 : 0, neljandas viigistati pärast suurt pingutust 3 : 3 mängu viimasel minutil Läänemaa I võistkonnaga ja esikohta otsustavas mängus kaotati Tiigritele 1 : 3.

Saarlased rahvasprindis poodiumil

Pühapäeval toimus Audrus Auto 24 ringrajal rahvasprint, kus Kenneth Sepp saavutas klassis 2WD Sport 3. koha, Lauri Peegel klassis Junior 18 esikoha ja Martin Sepp oli samas klassis neljas. Klassis 2WD-B oli Sander Sepp esimene ja Ain Lepp kuues. Naiste arvestuses tuli Aira Lepp teiseks.