Horoskoop

JÄÄR – Kipud end täna üle hindama ja lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on sul raske leida inimest, kes sinu arvates oleks vääriline.
SÕNN – Sinu väärtushinnangud ja stiilitaju mängivad ühiskondlikus plaanis tähtsat rolli. Pööra rohkem tähelepanu ilule.
KAKSIKUD – Tänane päev võib tuua sulle suuri kohustusi, mida sa poleks osanud kartagi.
VÄHK – Täna oleks soovitatav vältida liiga isiklikke suhteid inimestega, kes sulle küll meeldida võivad, kuid keda sa siiski täielikult usaldada ei saa.
LÕVI – Sul on nüüd veidi raske end kokku võtta ja tegutseda. Kipud takerduma pisiasjade taha. Ebasoodne aeg läbirääkimisteks.
NEITSI – Tõenäoliselt oled täna sunnitud suhtlema ebastabiilsete ja närviliste inimestega. Tööasjades võivad tekkida pinged, koostöö on raskendatud.
KAALUD – Tänu oma võimukusele saad hästi hakkama kriisisituatsioonide lahendamisega. Sul on hea psühholoogiline vaist.
SKORPION – Otsid kaastunnet ja lahkust, kuid püüa hoiduda enesehaletsusest. Veeda tänane päev koos mõne hea sõbraga.
AMBUR – Suurepärane aeg õppimiseks ja kogemuste omandamiseks. Täna vastu võetud otsused mõjutavad ka su tulevikku, tee need arukalt.
KALJUKITS – Võid täna ootamatult teada saada, et sinu selja taga räägitakse hoopis teist juttu, kui su näo ees. Võimalik pettumine inimestes, keda usaldasid.
VEEVALAJA – Täna on sulle soodne päev. Tõenäoliselt saad kõikide plaanitud toimetustega edukalt hakkama. Võib areneda lühiajaline romantiline suhe.
KALAD – Tähtsustad täna asju, millel on sinu jaoks väärtus. Olgu selleks siis raha ja füüsiline heaolu või vaimsed väärtused ja kultuur.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 91 korda, sh täna 1)