Parklas otsustati piirangud taastada (1)

Kuressaare abilinnapea Taavi Kurisoo ütles, et kultuurikeskuse taguses parklas taastatakse öisel ajal (keskööst kuni kella 6-ni hommikul) sissesõidu- ja parkimiskeeld.

Vastavad märgid paigaldatakse lähinädalatel. Tallinna tänav 10 maja kõrval asuv parkla jääb avatuks. Samuti paigaldatakse kahe mainitud parkla vahele võimaliku kihutamise vältimiseks kiirusetõke, nn lamav politseinik. Selle paigaldamise aeg on veel lahtine, kuid seda tehakse niipea, kui vastavad hinnapakkumised on võetud ja sobivaim pakkumus välja valitud.

Linnavalitsuse pressiesindaja Liise Kallas ütles, et politseinikud ja meelelahutusasutuste esindajad leppisid ka kokku järgmise kohtumise, et täpsustada vastastikuseid ootusi öise turvalisuse tõhustamise osas.

Kuressaare Uue tänava elanikud pöördusid veebruari keskpaigas linnavalitsuse poole ettepanekuga sulgeda linnavalitsuse tagune parkla öiseks sissesõiduks.

Pühade ja nädalavahetuste ajal veedavad parklas öösiti aega purjus inimesed, sealsamas kuulatakse valju muusikat ning sellega on tugevalt häiritud parkla läheduses elavate inimeste öörahu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 607 korda, sh täna 1)