Horoskoop

JÄÄR – Oled täna emotsionaalselt vastuvõtlikum. Võid kergesti haiget saada, kuid õnneks on sulle lihtne ka rõõmu valmistada.
SÕNN – Tunned täna soovi teha midagi iseenda jaoks. Kulutad tavalisest rohkem raha meelelahutusele, riietele ja heale söögile-joogile.
KAKSIKUD – Tänane päev sunnib sind vaatama oma sisemusse ja tegelema nende probleemidega, mida oled siiani püüdnud eirata.
VÄHK – Võid tunda end ebakompetentsena ja seetõttu tõmbud tagasi ka seal, kus see tegelikult vajalik pole.
LÕVI – Oled täna väga terase mõtlemisega ja oskad asjade vahel uusi seoseid näha. Võid sattuda kriminaalsesse segadusse.
NEITSI – Täna tuleks üksteise vastu hellem ja heldem olla. Tee oma rahakoti rauad lahti ja sa ei kahetse. Kes annab, sellele antakse.
KAALUD – Võimalik, et armud täna kellessegi esimesest silmapilgust, kuid kiretuhina möödudes pettud. Ära võta seda liiga tõsiselt ja jää rahulikuks.
SKORPION – Seksuaalsete ja kirglike mõjudega päev. Võimalik, et puutud kokku armukadeduse ja intriigidega. Võid käituda äärmuslikult.
AMBUR – Oled täna ülevoolava jutuga ja kipud suud pruukima ka seal, kus oleks targem vaikida ja kuulata, mis teistel öelda on.
KALJUKITS – Tunned tugevat vajadust kellegi läheduse ja armastuse järele. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, kipud kurvameelseks muutuma.
VEEVALAJA – Esile kerkivad probleemid, mis sa oled juba ammu n-ö sahtlipõhja peitnud. Suhtu sellesse rahulikult ja lahenda need probleemid lõpuks ära.
KALAD – Tänased planeediseisud muudavad sind nostalgiliseks ja emotsionaalseks. Võimalik, et tunned vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)