Orissaares tuleb IT-öö

Reedel, 14. märtsil toimub juba neljas üle-eestiline IT-öö, mille eesmärk on koos noortega mõelda ja arutleda, milliseks kujuneb seoses IT-ga tulevik, miks IT on põnev jne. Öö jooksul toimuvad mitmesugused töötoad ja koolitused, nii kohapeal kui ka Skype’i vahendusel.

“Sel aastal on IT-öö teema “Eile, täna, homme – IT 2030”,” ütles Orissaare avatud noortekeskuse juhataja Marian Vaga, lisades, et noored üle Eesti korraldavad ajurünnaku teemal, milline võiks olla IT tulevik aastal 2030.

Orissaarde tulevad ka noored Pöide, Muhu ja Valjala avatud noortekeskusest. Mis öö jooksul sünnib, on võimalik jälgida aadressil www.startit.ee ja startit.ee Facebooki lehe vahendusel. Teiste keskustega ollakse ühenduses Skype’i kaudu.

IT-öö stuudio teeb otselülitusi kõigisse noortekeskustesse ning Marian Vaga sõnul peaks Orissaare eetrisse saama umbes kell neli hommikul.

IT-öö toimub korraga 19 noortekeskuses üle Eesti ja peale selle on veel sama palju keskusi, kes sõidavad kellelegi külla. IT-öö korraldaja on Eesti infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni liit (ITL) koostöös MTÜ-ga Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 354 korda, sh täna 1)