Kolledž alustab sünnipäeva eel avalike loengute sarjaga

TTÜ Kuressaare kolledž tähistab mai keskel oma 15. sünnipäeva uues õppehoones Tallinna tn 19, kus avatakse pidulikult ka väikelaevaehituse kompetentsikeskuse hoone.

Sünnipäeva eel alustab kolledž aga avalike loengute sarjaga, millest esimene toimub juba sel reedel, kui huvilistele tuleb kõnelema tunnustatud kliimauurija Andres Tarand.

Kunagine aktiivne poliitik Andres Tarand on aastaid uurinud Eesti kliima ajalugu. Kuressaares peab kliimauurija avaliku loengu, kuhu on oodatud kõik huvilised, teemal “Mida meri kliimast kõneleb?”. Juttu tuleb sellest, missuguseid kliimaandmeid võib saada merest. Tarand esineb Kuressaares reedel kell 15 kolledži suures saalis Rootsi tn 7.

Kuressaare kolledži loengusarja loengud on oma teemadelt mere ja saarelisusega haakuvad. Ületuleval reedel, 21. märtsil peab avaliku loengu oma suhtest mere ja loodusega hülgeuurija ja meresõitja Ivar Jüssi.

Loengute sari kulmineerub 16. mail, kui Kuressaare kolledž tähistab oma sünnipäeva pidulikult uues õppehoones koos kompetentsikeskuse avamisega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 149 korda, sh täna 1)