Horoskoop

JÄÄR – Täna uitad ringi mälestustemaailmas. Oled tavalisest sentimentaalsem ja õrnatundelisem, solvud kergemini.
SÕNN – Oled täna hajameelsem kui tavaliselt. Oled oma mõtetes ega pane tähelegi, kui sinu poole pöördutakse.
KAKSIKUD – Täna on hea päev rahaliste tehingute tegemiseks. Su ärivaist on hea ja mõtlemine praktiline. Võid genereerida uusi ideid, mis leiavad ka rakendust.
VÄHK – Soodne päev pühendada aega perekonnale, kodukoldele ja kodustele töödele. Otsid täna sisemist rahu ja kindlustunnet.
LÕVI – Oled keskendunud ja loov. Tunned tahtmist parandada oma  materiaalset olukorda. Suhetes püüa olla mõistvam.
NEITSI – Võimalik, et koged täna täiesti ootamatult kellegi vastutulelikkust ja siirast abi. Ole valmis seda vääriliselt hindama ja tänulikkust üles näitama.
KAALUD – Päevakorda tõusevad kõikvõimalikud lastega seotud teemad. Sinu emotsionaalne taluvus on hea.
SKORPION – Tänane päev võib tuua pingeid armuasjades. Võimalik, et puutud kokku isikuga, kes püüab sulle oma tundeid vägisi peale suruda.
AMBUR – Võimalik, et teed täna enese jaoks olulise avastuse ja teadvustad midagi sellist, mis sulle veel pikka aega mõju avaldab.
KALJUKITS – Võimalikud pinged ametlikes suhetes. Oled täna üsna isepäises tujus ja sulle ei meeldi, kui keegi sind kamandab.
VEEVALAJA – Oskad täna end paremini maksma panna ja oma tahtmist saavutada. Soodne aeg palka juurde küsida või oma muid soove avalikustada.
KALAD – Täna peaksid tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega, võib sind rööpast välja lüüa.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 58 korda, sh täna 1)