Horoskoop

JÄÄR – Oled energiline ja innukas. Armuasjades on sul täna rohkem õnne ja ka võimalusi. Päev täis rõõmu.
SÕNN – Oled distsiplineeritud inimene, kes saab hakkama aega ja kannatlikkust nõudvate ülesannetega.
KAKSIKUD – Täna ei taha sul rutiinsed tööd kuidagi edeneda. Sul on raske keskenduda ühele konkreetsele asjale või inimesele.
VÄHK – Täna on hea päev tegutsemiseks. Nüüd alustatud ettevõtmised saavad hea hoo sisse ja annavad sulle palju uusi võimalusi.
LÕVI – Oled täna närvilisem ja norivam. Püüad luua täiuslikku maailma, kuid jääd kinni detailidesse ning see võtab liigselt energiat.
NEITSI – Kipud täna kangekaelsust ilmutama ja kaitsed tuliselt oma vaateid. Sinu jonnakus võib teised närvi ajada ja koostööd raskendada.
KAALUD – Täna võid kokku puutuda oma minevikuprobleemidega või siis lööb välja mõni haigus, mille ravimise oled unarusse jätnud.
SKORPION – Võid täna kohata inimest, kellel on ebatavaline ja ekstreemne hobi. Tunned soovi oma elus midagi uut ja huvitavat proovida.
AMBUR – Sinu meeleolu kipub täna nostalgiliseks. Tuletad meelde vanu aegu või külastad paiku, millega oled kunagi tihedalt seotud olnud.
KALJUKITS – Võimalik, et satud täna ekstreemsetesse olukordadesse. Ole ettevaatlik liikluses ja terariistadega ning väldi halbu inimesi.
VEEVALAJA – Tänased planeediseisud on paljulubavad. Sinu meeleolu on helge ja optimistlik.
KALAD – Sobiv päev loovaks tööks. Väldi siiski liigset laialivalgumist ja püüa olla konkreetsem. Oht unustada varem kokkulepitud asju.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)