Horoskoop

JÄÄR – Sul on täna raskusi iseseisva töö ja otsuste langetamisega. Püüad pidevalt teistelt nõu ja tuge saada ning pöörad rohkesti tähelepanu oma välimusele.
SÕNN – Puutud täna kokku elavate, nutikate ja kiirete inimestega. Püüa võimalikult avatud olla, võid saada kasulikke ja huvitavaid ideid.
KAKSIKUD – Oled täna liiga tundlik ja häiritud asjaoludest, mis sind otseselt ei puudutagi. Lase julgesti lahti sellest, mida sul tegelikult vaja pole.
VÄHK – Kipud täna kergemini kui tavaliselt konfliktidesse sattuma. Sinu impulsiivne käitumine võib mõndagi sinu kaaslastest pahandada.
LÕVI – Sul on eripärane suuline ja kirjalik väljendusoskus. Naudid seltskonnas viibimist ning sinust kiirgab ilu ja harmooniat.
NEITSI – Võimalik, et tunned end maa küljest lahti rebituna ning kindel pind on jalge alt kadunud.
KAALUD – Täna liiguvad sinu mõtted valdkondades, mis tavaliselt on inimeste eest veidi varjatud ja arusaamatud.
SKORPION – Sul on täna tavalisest parem keskendumisvõime. Sind ei sega isegi provotseerivad ja närvilised inimesed. Oled lihtsalt liiga laisk, et neile tähelepanu pöörata.
AMBUR – Nüüd on aeg tegeleda oma kunagiste tegude viljadega. Sinuni jõuavad suure ringiga tagasi kunagised probleemid.
KALJUKITS – Täna on igati soodne päev teha füüsilist tööd ja sporti. See vabastab sind pingetest ning annab jõudu ja entusiasmi edasiseks tegutsemiseks.
VEEVALAJA – Ole väga tähelepanelik kõigi suhtes, kes täna sinu teele satuvad. Need isikud on määratud olulist rolli mängima.
KALAD – Täna õnnestub sul hõlpsasti inimesi oma tahte järgi tegutsema panna. Kuid tegelikult meeldivad sulle isikud, kellel on kindel oma arvamus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)