Hoolekande nõukogus vahetub kaks liiget (7)

Kuressaare Hoolekanne SA hiljuti ametisse saanud nõukogus toimusid juba esimesed vahetused. Kuressaare linnavalitsus kutsus oma eilsel istungil koalitsiooni otsusele tuginedes nõukogust alates 10. märtsist tagasi Kairit Lindmäe ja Argo Kirsi.

Nende asemele määrati Kuressaare haigla kiirabi juhataja Mare Kirr ja haiglas psühholoogina töötav Lia Hanso. Nüüdsest ei ole Hoolekande nõukogus enam ühtegi liiget, kes oleks olnud ka nõukogu eelmises koosseisus, kes oma lõpukuudel takerdus probleemide rägastikku sihtasutuse uue tegevjuhi valimisel.

Kuressaare linnavalitsuse pressiesindaja Liise Kallas ütles, et Lindmäe ja Kirss olid nõukogus vana ja uue nõukogu vahelise järjepidevuse kandjad ning aitasid lahendada tekkinud vaidlusi. Kallase sõnul tänab Kuressaare linnavalitsus neid panuse eest sihtasutuse arengusse.

Uute liikmete kohta ütles Kallas, et mõlemad on tänu pikaaegsele meditsiini- ja sotsiaalvaldkonnas töötamisele oma valdkonnaga kursis.

Argo Kirss oli eile Saarte Häälega rääkides üsna üllatunud moega. Tema sõnul on kahe liikme lahkumisest küll juttu olnud, kuid tema ise ei näinud põhjust nõukogust lahkumiseks. “Mina pole ise avaldust teinud,” ütles Kirss, viidates, et otsus tehti tema eest ära.

Kairit Lindmäe esitas nõukogust lahkumiseks soovi ise.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 979 korda, sh täna 1)