Horoskoop

JÄÄR – Kui tahad täna midagi olulist korda saata, siis peaksid püüdma oma mõtteid ja kohustusi süstematiseerida.
SÕNN – Meelsamini hoiaksid täna suuremast seltskonnast kõrvale ja veedaksid aega koos mõne lähedasema sõbraga.
KAKSIKUD – Oled praktiliselt meelestatud, kuid samas on sul täna kalduvus muutuda kooneriks. Hoia oma süda avatud ja tee kaaslastele kingitusi.
VÄHK – Täna on oht kasutada oma ressursse valesti, kuna sa ei tea ka ise täpselt, mida tahad. Oled rahutu ning otsid midagi uut.
LÕVI – Suudad nüüd väga kiiresti tegutseda ja ka paljud poolikud asjad ära lõpetada. Soodne päev õppimiseks ja reisimiseks.
NEITSI – Täna peaksid kõikide oma tegemiste jaoks varuma aega, et saaksid tegutseda rahulikult. Kiirustamine võib põhjustada arusaamatusi.
KAALUD – Lisandub perekonna ja suguvõsaga seotud kohustusi. Sinult oodatakse tuge ja mõistmist.
SKORPION – Oled sõltumatu ja enesekindel. Puutud kokku millegagi,  mis on seotud sinu varasemate tegudega. Sellelt baasilt on hea alustada uusi ettevõtmisi.
AMBUR – Tänane päev võib kujuneda rahutuks ja kiireks. Tunnetad, et aeg lendab eriti kiiresti, võivad tekkida tõsised raskused oma tööde lõpetamisega.
KALJUKITS – Võimalik, et leiad täna palju uusi tuttavaid. Samas kipud ise veidi pealiskaudne olema ja võid sellega mõne oma kaaslase tundeid riivata.
VEEVALAJA – Täna võib sul raskusi tekkida oma emotsioonide taltsutamisega. Su meeleolu kõigub rohkem kui tavaliselt.
KALAD – Tänased energiad nõuavad sinult iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Püüa rasketesse olukordadesse suhtuda kaine mõistusega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)