Maavalitsuse uus arendusnõunik on valmis väljakutseteks (4)

Saare maavalitsuses märtsi keskpaigast arengu- ja planeeringuosakonna arendusnõunikuna alustav Karl Tiitson ei oska uude ametisse asudes esialgu mingeid hirme ette näha. “Ju see siis paistab, kui ma ametis olen, mis need raskuspunktid mul täpsemalt on,” ütles Tiitson usutluses Kadi raadio “Keskpäevatunni” saatele.

Karl Tiitson on lõpetanud Tartu ülikooli õigusteaduse erialal ja oma trumbiks, miks just tema valituks osutus, peabki ta head haridust, aga ka noorust. “Olen noor ja arenguvõimeline ja võib-olla toon uusi ideid. Kindlasti on oluline ka mu analüüsioskus, mis tuleneb samamoodi minu õigusalasest haridusest. Eks see eristas mind teistest kandidaatidest,” lisas ta.

Uus arendusnõunik peab tööd maavalitsuses väljakutseks ja leiab, et uued väljakutsed on alati põnevad.
“Esimene asi, millega pean tegelema hakkama, ongi ühistranspordi sõidukilomeetri hinnaküsimus ja uue arengustrateegia kava koostamine,” avaldas ta.

Varem Muhu vallavalitsuses spetsialistina töötanud Karl Tiitson peab suureks plussiks, et ta uus töökoht asub Kuressaares. Elab ta ju ise tegelikult Kuressaare külje all, mis tähendab, et edasi-tagasi sõitmist on edaspidi palju vähem.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 641 korda, sh täna 1)