Horoskoop

JÄÄR – Ära üllatu millegi üle, mida su pereliikmed teevad või ütlevad, ning hoiata neid, et võid samaga vastata.
SÕNN – Püüa täna leida tegevus, mis sind innustaks. Liigne rutiin võib hakata tervisele mõjuma. Hea aeg kodus puhata.
KAKSIKUD – Tõenäoliselt puutud täna kokku tujukate inimestega, kes püüavad end just sinu peal välja elada. Jää rahulikuks.
VÄHK – Täna võivad tunda anda tervisehäired, mis on tingitud üleväsimusest ja -pingutusest. Võta endale natuke puhkust ja lõõgastu.
LÕVI – Sinu huviorbiiti kerkivad sõbrad ja mõttekaaslased. Oled seltskondlik ja teadmistehimuline. Hea päev reisimiseks.
NEITSI – Märka inimesi enda ümber! Võimalik, et saad nii mõnegi kasuliku ja inspireeriva idee just sellelt, kellest sa seda ei ootakski.
KAALUD – Oled täna tähelepanelikum ja tundlikum kui tavaliselt. Võimalik, et suudad tungida kõrgematesse sfääridesse.
SKORPION – Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist jutukate ja pealetükkivate inimestega, kelle eest sa parema meelega põgeneksid.
AMBUR – Üritad täna teha mitut asja korraga, seetõttu võib juhtuda, et sa ei suuda ühtegi tööd korralikult lõpetada. Püüa keskenduda.
KALJUKITS – Võid täna kokku puutuda inimestega, kellel on elutarkust ja kogemusi tunduvalt rohkem kui sinul. Püüa jääda kuulaja ja õppija rolli.
VEEVALAJA – Oled täna inimestega jahe ja endassetõmbunud. Parema meelega väldiksid igasugust suhtlust, eelistades üksindust.
KALAD – Täna on soodne päev aja maha võtmiseks ja lõõgastumiseks. Sinu psüühika vajab tõenäoliselt korralikku puhkust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 71 korda, sh täna 1)