Keegi ikka teab kedagi…

… kes teab kedagi, kellelt “ainet” osta, kui vaja. Just nii arvab ilmselt suur osa noori, kui neilt küsida narkootikumide kättesaadavuse kohta Saaremaal.

Ja keegi ikka teab kedagi, kes on rohtu tõmmanud või vähemalt korra proovinud. Just kanepit peetakse siinmail üsna levinud narkootikumiks.

Politsei kinnitab siiski, et võrreldes mandriga tuleb Saaremaal uimasti kättesaamiseks tublisti rohkem vaeva näha. Aga ilmvõimatu ettevõtmine see, paistab, siiski ei ole.

Häda ajavat härjagi kaevu ning hädaline, kel doosi ikka väga vaja, läheb sellele kas või Tallinna ise järele. Vahel toob “külakosti” aga mandril elav sõber, kes nädalavahetusel koju käima tuleb.

Vahel on hea mõelda, et Saaremaa on meretagune paik. Et kõik suure maa patud siia nii kergesti ja massiliselt ei jõua. Tallinna ja teiste suuremate linnadega võrreldes on meie olukord kindlasti helgem, kuid arvata, et narkoteema meid üldse ei puuduta, oleks naiivne. Päris mõnuainete vaba meie saar siiski ei ole – nii kinnitavad politseireidide tulemused. Ja alati on kedagi, kes teab kedagi, kes…

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 235 korda, sh täna 1)