Leisi keskkooli ujula kogub populaarsust (5)

KLIENTIDE RAHULOLU NIMEL: Leisi keskkooli ujula instruktori Maie Erini sõnul on tähtis, et inimesed oleksid pakutava teenusega rahul. Foto: Sander Ilvest

KLIENTIDE RAHULOLU NIMEL: Leisi keskkooli ujula instruktori Maie Erini sõnul on tähtis, et inimesed oleksid pakutava teenusega rahul. Foto: Sander Ilvest

Leisi keskkooli ujula instruktor Maie Erin koostas ujula külastajate rahuloluküsitluse, mille eesmärk oli selgitada välja külastajate arv nädalas, nende rahulolu ujula töökorralduse ja lahtiolekuaegadega.

Jaanuari lõpus nädala jooksul läbiviidud anonüümse küsitluse tulemusena selgus, et praeguse töökorraldusega oli 139 vastajast väga rahul 110, 29 oli rahul. Küsimusele, mida võiks ujula töös muuta, vastas 118: midagi pole vaja muuta.

8 vastajat leidis, et duširuumid võiksid suuremad olla, 8 inimest soovis seinale suurt kella ja kaks inimest muusikat ujulasse. Odavamat piletit soovis üks inimene, mullivannile käepidet üks ja kaalumise võimalust saunas 1.
Ujula lahtiolekuaegadega oli rahul 67 vastajat ja väga rahul 49. Küsimusele, kas soovite, et ka järgmisel hooajal jätkaks ujula instruktorina Maie Erin, vastas jaatavalt 131 inimest, erapooletuid oli 8. Vastajaid oli Leisist, Orissaarest, Tallinnast, Kuressaarest, Tartust, Pöidelt, Kaarmalt, Mustjalast, Metskülast, Muhust, Pärsamalt, Valjalast, Laimjalast.

“Väga populaarseks on meil muutunud vesiaeroobika, mida teeme kolm korda nädalas,” tähendas Maie Erin, kelle sõnul tuleb osa inimesi ujulasse vaid ujuma, kuid on ka neid, kes kasutavad vaid spaaosa. Vesiaeroobika trennis käib lähivaldadest 20–30 naist. Ujula on praegu avatud kuus päeva nädalas, laupäev on sanitaarpäev, kuid vald kaalub võimalust avada ujula ka laupäeviti.

Leisi vallavanem Ludvik Mõtlep ütles, et inimesed on ujulaga vägagi rahul ja ka hinna suhtes pole pretensioone olnud. “Kuid ujula ülalpidamise kulud on vallale päris suured, seega kaalume praegu võimalust katsetada ka laupäevase lahtiolekuga ning vaatame, kas see toob juurde piisava arvu külastajaid,” rääkis Mõtlep. Ta lisas, et praegu otsitakse töötajat, kes oleks nõuks ujulas laupäeval töötama.

Ujula külastajate praegust arvu kommenteerides nentis Mõtlep, et ka praegu on tulemus päris hea. Leisi ujulas hinnatakse just vee ja ujula puhtust ja korrasolekut.

Kahjuks leidub külastajate hulgas ka neid, kes toovad kaasa alkoholi ja nätsu. “Viimati pandi aurusauna anduri külge näts ja aurusaun ei lõpetanudki enam töötamist,” rääkis Erin nördinult.

2012. aastal külastas Leisi ujulat nädalas keskmiselt 153 inimest, 2013. aastal 171 inimest, 2014. aastal 194 inimest. Viimastel nädalatel on külastajaid olnud üle kahesaja.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 351 korda, sh täna 1)