Kuressaare linnapea kuulutas jääaugust uue pealinna sündi (FOTOD) (12)

TERVES KEHAS TERVE VAIM: Linnapea Hannes Hanso ei pelga Saaremaa ja Kuressaare promomiseks jääkülma vette hüpata. Abilinnapea Madis Kallas on oma supluse juba lõpetanud. Foto: Raul Vinni

TERVES KEHAS TERVE VAIM: Linnapea Hannes Hanso ei pelga Saaremaa ja Kuressaare promomiseks jääkülma vette hüpata. Abilinnapea Madis Kallas on oma supluse juba lõpetanud. Foto: Raul Vinni

Lükkamaks ümber arvamust, et talvine Saaremaa ja Kuressaare on pimedad ja igavad kohad, korraldatakse märtsi esimestel nädalatel üritus Spaaremaa Wellfest 2014. Kuressaare võtab endale selleks ajaks spaapealinna tiitli.

Selle ürituse tutvustamiseks tegid eile lõunapausi ajal Titerannas talisupluse Kuressaare linnapea Hannes Hanso, linnavalitsuse liikmed Madis Kallas ja Simmo Kikkas, mitmed igapäevased talisupluse harrastajad ning isegi külaline Peipsi äärest.

Mõnekraadises külmas õhus ja mõned kraadid soojas vees ujumine oli linnapea sõnul hea ning kui see aitab Kuressaare promomisele kaasa – siis miks mitte? “Olen ka külmemas vees käinud,” nentis Hannes Hanso pärast ujumist ja lisas, et päikese käes on juba üsna soe. Linnapea märkis, et talvine Saaremaa oma spaade ja muude võimalustega on üks väga tore koht ja sestap osaletakse ka sellise ürituse korraldamises. “Mulle meeldib väljend “Spaaremaa” väga,” muheles Hanso.

1.–9. märtsini toimuval Spaaremaa Wellfestil osaleb paarkümmend turismi või talveharrastustega seotud ettevõtet. Toimub mitmesuguseid spordi-, looduse- ja kultuuriüritusi, spaades on soodushinnad ja korraldatakse eriüritusi. Wellfesti nädalasse mahub ka naistepäev, millele samuti rõhku pannakse.

Koos saarlastega Spaaremaa reklaamimise nimel jääaugus käinud Heiki, kes tuli Peipsi järve äärest saarele puhkama, ütles, et Saaremaal on ikka väga mõnus. Kui võtta kas või seesama merre raiutud jääaugus ujumine.

Fotod: Raul Vinni

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 971 korda, sh täna 1)