Horoskoop

JÄÄR – Naudid nüüd seda, kui saad unustada oma positsiooni ja kohustused. Hea päev külastada ilusalongi või massööri.
SÕNN – Võimalik, et tunned täna soovi seltskonnast eralduda ning tegutseda sõltumatult ja vabalt. Oled enesekindel ja rahulik.
KAKSIKUD – Oled veidi reserveeritud, suhtlemisel kohmetud kergesti ja tunned piinlikkust asjade pärast, mis sind ei puudutagi.
VÄHK – Oled täna nõus teiste peale raha kulutama rohkem kui tavaliselt. Samas ole tähelepanelik, sest sinu lahkus võib ligi tõmmata ka manipulaatoreid.
LÕVI – Tunned soovi teha oma elus muudatusi. Hea aeg garderoobi ja soengu uuendamiseks. Ära jäta oma vanu sõpru unarusse.
NEITSI – Oled täna rohkem avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja ettepanekutele. Ootad huviga teiste inimeste arvamusi.
KAALUD – Sinu meeleolu on veidi kõikuv. Sellise ebastabiilsuse tõttu võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel.
SKORPION – Oled täna kergesti haavuv. Kipud nägema rünnakut ka seal, kus seda tegelikult ei tule. Võid hinnata olukorda ebaadekvaatselt.
AMBUR – Täna liiguvad su mõtted valdkondades, mis tavaliselt on inimeste eest veidi varjatud ja salapärased.
KALJUKITS – Oled täna tugevasti kahe jalaga maa peal. Sulle ei lähe tõenäoliselt sugugi korda, kui keegi sind üle trumbata püüab. Rahaasjad laabuvad.
VEEVALAJA – Täna on su mõistus teravam ja mälu parem kui tavaliselt. Oskad mõelda ratsionaalselt ja leida lahenduse ka keerulistes olukordades.
KALAD – Kui oled siiani midagi kahe silma vahele jätnud, siis nüüd tuleb sul taas nende asjadega kokku puutuda. Väldi kohustustest mööda hiilimist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 57 korda, sh täna 1)