Horoskoop

JÄÄR – Pööra täna kaaslasele suuremat tähelepanu. Kui pead langetama teid mõlemat puudutavaid otsuseid, siis tehke seda koos.
SÕNN – Ole täna ettevaatlik kõikvõimalike salateaduste ja müstiliste teemadega. Võimalikud unehäired või peavalu.
KAKSIKUD – Tõmbad täna oma ekstravagantsusega teiste tähelepanu. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Kõik oleneb sinu enese suhtumisest.
VÄHK – Hea päev tegeleda poolelijäänud asjadega. Püüa vältida uute suhete ja projektide alustamist. Ole valmis rutiinseks tööks.
LÕVI – Tunned soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslasi. Võimalik, et su tutvusring laieneb. Suurepärane aeg kogemuste vahetamiseks.
NEITSI – Tunned soovi saada vaimset õpetust. Tunned end teistest eraldatuna ja see võib sinus tekitada melanhooliat.
KAALUD – Mõjud täna kättesaamatu ja salapärasena, mis muudab sind vägagi köitvaks. Võimalik, et satud olukorda, mis mõjub sulle kasulikult.
SKORPION – Sinu terviseprobleemid võivad just nüüd endast märku anda, kui sul ei ole aega neile tähelepanu pöörata.
AMBUR – Tänased planeediseisud muudavad sind vastuvõtlikumaks kõikvõimalikele psühholoogiateadustele ja esoteerikale. Võid avastada endas erilisi võimeid.
KALJUKITS – Ole täna ettevaatlik kahtlaste tehingute tegemisega. Lepingutes loe läbi ka väikeses kirjas osa.
VEEVALAJA – Oled veidi umbusklik ning see võib tekitada probleeme sinu ja sõprade vahel. Püüa adekvaatsemalt hinnata, keda usaldada ja keda mitte.
KALAD – Tänased planeediseisud muudavad sind julgemaks, aga ka halastamatumaks nende suhtes, kes on nõrgad või saamatud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 109 korda, sh täna 1)