Orissaares oodatakse “Minu õpetaja” kandidaate

Orissaare Gümnaasiumi SA korraldab teist aastat järjest konkursi “Minu õpetaja”. Jagatava tunnustuse eesmärk on esile tõsta ja tänada Orissaare gümnaasiumi tublisid ja edukaid õpetajaid.

“Mina loodan, et see jääb ikka traditsiooniks,” sõnas Orissaare vallavanem Vello Runthal, lisades, et Orissaares on tublid õpetajad, kes teevad tööd südamega, ja miks siis mitte neid tunnustada. Eelmisel aastal said “Minu õpetaja” stipendiumi õpetajad Külli Rihvk ja Jüri Link.

Stipendiumisaaja kuulutatakse välja 20. veebruaril Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsertaktusel Orissaare kultuurimajas. Kandidaate saab esitada 10. veebruarini. Sihtasutuse nõukogu koguneb oma otsust tegema 15. veebruaril. Tunnustusstipendiumi suurus on 450 eurot.

Kandidaatide nimed palutakse esitada kirjalikus taotluses, mis on kinnises ümbrikus märksõnaga “Minu õpetaja”. Taotluse võib vallavalitsusse saata postiga või ise kohale tuua. Taotlusele tuleb lisada kandidaadi vabas vormis iseloomustus ning erapooletuse huvides panna ka soovitaja nimi kinnisesse ümbrikusse sama ümbriku sisse.

Gümnaasiumi sihtasutuse nõukogu liikmed järjestavad igaüks enda jaoks kolm paremat kandidaati. Seejärel hääletatakse. Enim hääli kogunud õpetaja on konkursi võitja.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 230 korda, sh täna 1)