Horoskoop

JÄÄR – Täna on soodne päev koostöö tegemiseks või laenu küsimiseks. Jätad endast usaldusväärse ja meeldiva mulje.
SÕNN – Täna võib sul tekkida raskusi lõõgastumisega. Üritad olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksid siiski leidma aega puhkamiseks.
KAKSIKUD – Täna inspireerivad sind ainult ilusad asjad ja toitumise osas oled tõeline gurmaan.
VÄHK – Tahad praegu üksi olla. Oled tavalisest kergemini ärrituv ja meelsamini väldiksid suhtlemist. Hea päev koristamiseks.
LÕVI – Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust, kuid tagantjärele võid näha asju teisiti, kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õigesti näha.
NEITSI – Oled veidi umbusklik ja see võib tekitada probleeme sinu ja sõprade vahel. Püüa adekvaatsemalt hinnata, keda saad usaldada ja keda mitte.
KAALUD – Oled täna kaastundlik ja püüad teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks. Väga hästi saad sa täna läbi lastega.
SKORPION – Oled oma ettevõtmistes kirglik ja püüad kõikide tegemistega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
AMBUR – Oled täna veidi hajevil. Sind vaevavad kõhklused. Samas tunned huvi kõikvõimalike müstiliste ja salapäraste asjade vastu.
KALJUKITS – Võimalik, et sind tõmbab täna vanemate inimeste poole, kellel on juba väljakujunenud maailmavaade ja filosoofia.
VEEVALAJA – Sinu kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikuks osutuda. Saad meeldiva üllatuse osaliseks ja tunned teatavat kergendust.
KALAD – Võimalik, et hakkad täna huvi tundma hoopis uute tegevusvaldkondade vastu. Püüad leida enda jaoks midagi sootuks uut.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)