Golfiväljaku omanik tahab golfituriste tuua lennukiga

Foto: Raul Vinni

Eelmisel aastal Saaremaa Golfi omandanud Peeter Hunt (pildil) kinnitas Eesti Päevalehele antud intervjuus, et golfiväljaku arendamine käib. “See töötab,” ütles Hunt Eesti Päevalehele Saaremaa golfiväljaku kohta.

Hundi üks plaan on hakata Kuressaarde golfituriste tooma lennukiga. “Plaan on tuua juba sel suvel mitu tšarterlennukitäit soomlasi ja rootslasi Saaremaale golfi mängima ja niisama vaatama,” rääkis ise väga aktiivselt golfi mängiv Hunt. “Arvan, et see peaks kogu saarele hästi mõjuma.”

Hundi sõnul on neil praegu käimas läbirääkimised mitme lennufirmaga. Ta lisas, et turistid võiksid tulla kas või tema oma kodulinnast Norrköpingist, mis asub Stockholmist 130 kilomeetrit edelas.

Tšarterreiside korraldamisest golfimängijatele on räägitud juba aastaid. Eelmised Saaremaa Golfi omanikud sellega hakkama ei saanud. On olnud üksikuid väikesi golfisõprade lende, kuid mitte midagi regulaarset ega plaanitut.

Lisaks lendude korraldamisele tahab Peeter Hunt elu rohkem käima panna ka golfiväljakul. Alles hiljuti otsis Saaremaa Golf restorani jaoks personali, nüüd kinnitas Hunt, et restorani avamise plaan on tal tõesti.

Teadupoolest suleti restoran paar aastat tagasi, kui golfiväljaku peahoone läks AS-i Saaremaa Golf käest Arti Arakase valdusse, kes selle sulges. Nüüdseks on see Peeter Hundi omandis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 466 korda, sh täna 1)