Horoskoop

JÄÄR – Nüüd oleks targem aeg maha võtta, selle asemel et üleliia rabeleda. Puhka ja tegele millegi meeldivaga.
SÕNN – Pööra rohkem tähelepanu oma kodule ja perekonnale. Juhul kui suhted on pingelised, püüa neid parandada.
KAKSIKUD – Võimalik, et saad täna ootamatult laiema üldsuse tähelepanu osaliseks. Ürita enesekindel olla ja usalda oma oskusi.
VÄHK – Sinu suhted sugulaste ja perekonnaga paranevad. Võimalik, et keegi pöördub sinu poole siira sooviga sind aidata ja toetada.
LÕVI – Võimalik, et sulle torkab täna silma mõne inimese eriline suhtumine sinusse. Võimalik, et avastad kellegi sinusse armunud olevat.
NEITSI – Teed täna häid otsuseid. Võimalik, et keegi palub sinult abi oma probleemide lahendamiseks. Hea päev tervisekontrolliks.
KAALUD – Võid kokku puutuda äärmiselt ebausaldusväärsete inimestega, kes esinevad sõbralike ja meeldivatena. Ole ettevaatlik!
SKORPION – Oled täna igati konkurentsivõimeline ja heas vormis. Ole siiski enesekindlam ja usalda end rohkem.
AMBUR – Sind ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega suhtleksid vähestega, kuid avaksid neile end täielikult ja ootad sama ka neilt.
KALJUKITS – Täna on äärmiselt soodne päev kõikvõimalike äriasjade ajamiseks. Oled oma eneseväljenduses piisavalt konkreetne ja jõuline.
VEEVALAJA – Oled täna isepäisem kui tavaliselt. Nüüd avalduvad sinu juhiomadused ja on hea aeg uute projektidega alustamiseks.
KALAD – Tunned endas uut entusiasmi ning hakkad tegutsema, et oma oskusi ja andeid ka praktiliselt rakendada. Uute võimaluste aeg.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)