Horoskoop

JÄÄR – Täna lähtud sa eelkõige isiklikest huvidest. Hindad mõnedki oma senised tõekspidamised ümber.
SÕNN – Võid täna käituda järsult ja resoluutselt. Armuasjades tähtsustad eelkõige seksi, aga mitte sügavaid tundeid.
KAKSIKUD – Kaldud nüüd teiste inimeste vastu veidi hoolimatu olema. Samas solvud, kui sinu tegemistele ja soovidele piisavalt tähelepanu ei pöörata.
VÄHK – Võimalik, et seisad silmitsi oma salajaste puudustega, mida oled tavaliselt eitada püüdnud. Võib-olla jõuad arusaamisele, mida sa muutma peaksid.
LÕVI – Tahad, et sind mõistetaks ja sinu maailmavaadet hinnataks. Väldi siiski agressiivset suhtumist neisse, kel on teistsugune arvamus.
NEITSI – Sinu suhted perekonna ja tutvusringiga on harmoonilised, konfliktid on praktiliselt välistatud.
KAALUD – Oled täna turtsakam kui muidu ja torkiv nagu siil. Seetõttu võid nii mõndagi pahandusse sattuda ja ka oma lähedased välja vihastada.
SKORPION – Liigne enesekriitika võib põhjustada psüühilisi või füüsilisi tervisehäireid. Täna oleks kasulikum puhata.
AMBUR – Sulle hakkab nüüd tunduma, et oled palju vaeva näinud, kuid pole saanud väärilist tasu. Ära hakka selles süüdistama teisi, leia sisemine tasakaal.
KALJUKITS – Soodne päev teaduslikuks tööks ja õppimiseks. Võimalik, et sinult küsitakse nõu. Ebasoodne päev reisimiseks.
VEEVALAJA – Väldi uisapäisa tegutsemist. Võid langetada vääraid otsuseid. Hea päev puhkamiseks ja sõpradega pidutsemiseks.
KALAD – Hoidu liigsest lobisemisest ja püüa pigem kuulata, mis teistel sulle öelda on. Tegutse rahulikult ja läbimõeldult, vaid nii saavutad edu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 86 korda, sh täna 1)