Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev toob kaasa vaidlusi ja kõikvõimalikke arusaamatusi. Püüad luua oma suhetes selgust.
SÕNN – Naudid täna teiste inimeste tähelepanu. Püüad oma kaaslasi uskuma panna, et oled erakordselt vapper ja huvitav isiksus.
KAKSIKUD – Täna on sulle tähtis stabiilsus. Sa ei nõustu riskima isegi siis, kui võiksid sellest mõndagi võita.
VÄHK – Kipud olema inimestega, keda sa eriti ei tunne, üsna kõrk ja üleolev. Sa ei märka, et ka teistel on väärtuslikke omadusi.
LÕVI – Tänane päev toob sulle tõenäoliselt palju suhtlemist ja asjaajamist. Aktiviseerub soov pidutseda ja seltskonnaellu sukelduda.
NEITSI – Oled nüüd vaimselt heas vormis. Tunned huvi uute inimeste ja teadmiste vastu, oled õppimisaldis.
KAALUD – Sulle pakub täna erilist rahuldust see, kui saad teha midagi kasulikku. Märkad ka teisi inimesi enda ümber ja oled valmis neid aitama.
SKORPION – Kipud täna veidi konservatiivne olema. Kuid ära põlga ära huvitavaid ettepanekuid, mida sulle täna teha võidakse.
AMBUR – Sinu mõte liigub täna kiiremini kui tavaliselt, samas oled ka tunduvalt emotsionaalsem ja ebastabiilsem. Väldi stressi tekitavaid olukordi.
KALJUKITS – Täna parandavad sinu meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunned soovi karussellilt maha astuda ja võtta aega enese jaoks.
VEEVALAJA – Tänased sündmused võivad su harjumuspärase päevaplaani segi lüüa. Ole valmis ootamatusteks ning muutu ka ise dünaamilisemaks.
KALAD – Tunned täna seiklushimu ja soovi kogeda midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõmbadki tõenäoliselt vastavaid olukordi ligi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 73 korda, sh täna 1)